Hakkımızda

Firmamızda yangın mühendisliğinde uzman olan kadromuzla birlikte söndürme sistemleri ile ilgili keşif, proje ve tekliflendirme, malzeme tedariği, taahhüt, süpervizörlük ve devreye alma, test ve bakım ile danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Dinamik bir ekip oluşturan etkin mühendislerimiz ve tecrübeli mavi yaka personelimiz, yangın söndürmede yüksek kalite sistemler sunarken, doğru çözümleri ve yüksek kalite ürünleri optimum maliyetlerle değerli müşterilerimize sunmayı amaçlar. Bu amaç doğrultusunda uygulanan sektöre göre değişen, projeye özel, gelişen teknolojilerle uyumlu, müşteri odaklı, nitelikli ve güvenilir çözümler üretiriz.

Projeye özgü çözüm prensibimiz doğrultusunda en doğru malzemeyi kullanabilmek adına dünya pazarından da ürün ithal etmekteyiz.

Bu şekilde müşterilerimize en ideal hizmeti sunmaya çalışırken önceliğimiz her zaman güvenlik ve insani değerlerdir. Müşterilerimizin can güvenlikleri ile maddi ve manevi birikimlerinin korunmasını sağlarken, çevre dostu olma biliciyle hareket ederiz. Çünkü işimizin ticari boyutuyla kıyaslanamayacak kadar önemli sosyal sorumlulukları olduğunun farkındayız.

nasıl yardımcı olabiliriz ?

Profesyonel yangın hizmetleri

Güvenliğiniz emin ellerde!